Skip to main content

کپسول ال پی جی در زاهدان

کپسول ال پی جی در زاهدان ، آیا با گاز ال پی جی آشنایی دارید؟ اگر تمایل دارید اطلاعات خود را درمورد گاز ال پی جی بالا ببرید می توانید تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.


کپسول ال پی جی در زاهدان:


کپسول ال پی جی در زاهدان، گاز ال پی جی حاصل ترکیب دو گاز هیدروکربنی بوتان و پروپان است. در این گاز مقادیری از گاز پروپیلن و بوتیلن نیز وجود دارد. گاز ال پی جی به صورت مایع می باشد، این نوع گازها معمولا به عنوان سوخت خودروها و وسایل گرمایشی استفاده می شوند. از این گاز برای یخچال و فریزرها به عنوان گاز خنک کننده استفاده می شود. گاز ال پی جی حاصل تصفیه گاز طبیعی و پالایش نفت خام می باشد. گاز مایع ال پی جی 1/46 مگاژول بر کیلوگرم ارزش حرارتی دارد. ارزش حرارتی این گاز مایع بالاتر از بنزین و نفت کوره می باشد. در مناطقی مثل مناطق محروم زاهدان در منازل از گاز ال پی جی به عنوان سوخت گرمایشی استفاده می کنند. برای خرید کپسول گاز ال پی جی می توانید به کپسول ال پی جی در زاهدان مراجعه کنید.


فروش کپسول ال پی جی در زاهدان:


فروش کپسول ال پی جی در زاهدان، یک لیتر گاز مایع ال پی جی 500 تا 580 گرم و یک لیتر بنزین 710 تا 770 گرم وزن دارد. شرایط مایع شدن گاز ال پی یج به این صورت است: در دمای 21 درجه سلسیوس و تحت فشار حداکثری 8 کیلوگرم بر سانتی متر مربع به گاز مایع تبدیل می شود. این گاز بو، مزه و رنگ ندارد و بسیار خطرناک است اما در زمان تولید برای کاهش خطر به این گاز ترکیبات گوگرد داری به نام مرکاپتان اضافه می کنند. از گاز ال پی جی در صنایع کوچک و منازل استفاده می شود. کپسول ای پی جی معمولا در سایزهای مختلف و برای کارهای مختلفی تولید می شود.
انواع سیلندرهای گاز مایع ال پی جی:
1- سیلندر 50 کیلویی
2- سیلندر 11 کیلویی
3- سیلندر 5 کیلویی
4- سیلندر 2 کیلویی
5- سیلندر 1 کیلویی
افراد با توجه به نیاز خود این کپسول ها را در حجم های مختلف خریداری می کنند.  بیشترین استفاده از گاز ال پی جی مربوط به زمانی بود که منازل گاز کشی نشده بودند و مردم برای گرم کردن خانه، پخت و پز، روشنایی منزل( در صورت نبود برق) از این گاز استفاده می کردند. برای خرید کپسول مورد نظر خود با سایز دلخواه می توانید به فروش کپسول ال پی جی در زاهدان مراجعه کنید. شماره های موجود در آگهی برای برقراری ارتباط شما با فروش کپسول ال پی جی در زاهدان می باشد.


مرکز فروش کپسول ال پی جی در زاهدان:


مرکز فروش کپسول ال پی جی در زاهدان، در بعضی از صنایع کوچک نیز گاز ال پی جی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از این صنایع به دلایل مختلف نمی توانند از مخازن بزرگ استفاده کنند. دو نمونه از این دلایل نبود بودجه کافی برای خریداری این مخازن و نبود مکان کافی برای قرارگیری این مخازن می باشد. افرادی که برای شغل خود به گاز ال پی جی نیازمند هستند می توانند از کپسول های ال پی جی با سایز 50 کیلو که قابل حمل نیز می باشند استقاده کنند. این کپسول ها در خارج از ساختمان به لوله کشی گاز ساختمان متصل می شود. مرکز فروش کپسول ال پی جی در زاهدان از صاحبان صنایع دعوت به همکاری می کند. افرادی که تمایل دارند کپسول های مورد نیازشان را از مرکز فروش کپسول ال پی جی در زاهدان تهیه کنند، می توانند با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرند.


قیمت کپسول ال پی جی در زاهدان:


قیمت کپسول ال پی جی در زاهدان، ظرفیت مخازن گاز مصرفی با یکدیگر متفاوت است. ظرفیت استاندارد گاز مصرفی به این صورت است:
125 گالن
 250 گالن
 500 گالن
1000 گالن
1500 گالن
2000 گالن
3000 گالن
6565 گالن
9800 گالن
12000 گالن
20000 گالن
30000 گالن می باشد.
همه ی این مخازن به غیر از مخازنی با ظرفیت 125 و 250 گالن شکل استوانه ای دارند. در مخازنی با ظرفیت بالا دریچه هایی برای رفت و آمد افراد در نظر گرفته می شود.
کاربردهای مختلف گاز مایع ال پی جی: استفاده از گاز ال پی جی در منازل برای کار اجاق گاز، سوختی برای وسایل گرمایشی، استفاده در کارخانه ها به عنوان سوخت کوره ها و مشعل ها، آشپزخانه های صنعتی و تجاری، سیستم های جرقه زن، توربین های گازی، سوخت خودروها و... .
برای اطلاع از قیمت کپسول های ال پی جی در سایز دلخواه می توانید با قیمت کپسول ال پی جی در زاهدان ارتباط برقرار کنید.


پخش کننده کپسول ال پی جی در زاهدان:


پخش کننده کپسول ال پی جی در زاهدان، در بسیاری از کشورهای پیشرفته مثل ترکیه، لهستان، روسیه، کره جنوبی، ایتالیا، انگلیس، آمریکا و... از گاز ال پی جی به عنوان سوخت خودروها استفاده می شود. اسم دیگر گاز ال پی جی اتوگاز می باشد، این گاز به گاز پاک نیز معروف است. سالانه 28 میلیون تن از این گاز در جهان استفاده می شود. با افزایش قیمت بنزین در ایران بسیاری از افراد مایل به استفاده از گاز ال پی جی بودند. استفاده از این گاز علاوه بر صرفه اقتصادی که دارد به کاهش آلودگی هوا نیز کمک می کند. در بسیاری از روستاهای کشور که لوله کشی گاز ندارند از این گاز برای مصارف خانگی استفاده می شود. استفاده ی راننده ها از این گاز به عنوان سوخت خودرو باعث کمبود این گاز در روستاها و ایجاد مشکل شده است. مسئولین کشور برای جلوگیری از ایجاد مشکل کمبود گاز ال پی جی این گاز را گازی خطرناک معرفی کردند. کارشناسان با این موضوع کاملا مخالف اند و آنها عقیده دارند این گاز نه تنها خطرناک نیست بلکه گازی بسیار مناسب برای جایگزینی آن با بنزین است. اگر طرفدار محیط زیست هستید و می خواهید به کاهش آلودگی ها کمک کنید و هزینه های بسیار بالایی برای تهیه ی بنزین و دیزل پرداخت نکنید می توانید از گاز ال پی جی برای خودروی خود استفاده کنید. کپسول مورد نیاز خود را می توانید از پخش کننده گاز ال پی جی در زاهدان تهیه کنید. شماره های موجود در آگهی متعلق به پخش کننده کپسول ال پی جی در زاهدان است.


پخش و فروش کپسول ال پی جی در زاهدان:


پخش و فروش کپسول ال پی جی در زاهدان، استفاده از گاز ال پی جی به عنوان سوخت خودرو فواید زیادی دارد.
چند نمونه از فواید استفاده از گاز ال پی جی:
1-با یک باک گاز سی ان جی می توان 150 کیلومتر را تردد کرد، اما اگر یک باک گاز ال پی جی داشته باشید می توانید 400 کیلومتر را با آن طی کنید.
2- خودروهایی که با سوخت سی ان جی فعالیت می کنند برای شروع کار خود نیاز به بنزین دارند اما در خودروهای ال پی جی سوز این اتفاق نمی افتد و راننده می تواند از همان ابتداء از گاز ال پی جی استفاده کند.
3- خودروهایی که از گاز ال پی جی استفاده می کنند توانایی حرکت در مسیر های کوهستانی و سربالایی را دارند، اما خودروهایی که گاز سی ان جی می سوزانند اینطور نیستند.
4- وزن کپسول های گاز سی ان جی 60 کیلوگرم است اما کپسول های ال پی جی وزن بسیار کمتری دارند.
5- و در آخر هزینه گازسوز کردن خودرو با گاز ال پی جی بسیار کمتر از گاز سی ان جی است.
اگر تمایل دارید خودروی خود را دوگانه سوز کنید می توانید از پخش و فروش کپسول ال پی جی در زاهدان کمک بگیرید. اطلاعات مربوط به پخش و فروش کپسول ال پی جی در زاهدان در پایین آگهی درج شده است.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

اهواز
نشانی

موقعیت