Skip to main content

مشاور تحصیلی و برنامه نویس آموزشی

مشاوره تحصیلی یکی از خدمات درمانی می باشد که توسط متخصصین روانشناس به دانش آموزان یا افرادی که قرار است در آزمون کنکور شرکت کنند، ارائه می شود. خیلی از افراد بر این باورند که برای قبولی در کنکور و یا هر آزمون دیگری فقط باید به درس خواندن کفایت کنند. اما برنامه ریزی یکی از مهم ترین عواملی است که در موفقیت تاثیر بسیار زیادی می گذارد. مشاوره های تحصیلی می توانند در اینگونه موارد کمک بسیار موثری به افراد انجام دهند. زیرا مشاوران تحصیلی با دارا بودن تجارب بسیار می توانند روش و اصول برنامه ریزی را به متقاضیان آموزش دهند. افراد می توانند با دانستن این روش و داشتن انگیزه و پشتکار در آزمون ها موفق عمل کنند.


مشاور تحصیلی در پیروزی


مشاور تحصیلی در پیروزی ، خدماتی که توسط مشاور تحصیلی در پیروزی به دانش آموزان و متقاضیان شرکت در آزمون کنکور ارائه می شود، باید کامل و با روش های جدید آموزشی انجام شود. مشاور تحصیلی برای خانواده ها از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا از تاثیرات آن بر نتایج آزمون ها اطلاع دارند. مشاور تحصیلی در پیروزی در دو بخش مشاوره تحصیلی و همچنین خدمات مشاوره مخصوص والدین محصلین به ارائه خدمات می پردازد. در این مرکز هر محصلی دارای یک همیار است که در طول دوره مشاوره همراه محصل بوده و تمامی مشکلات و نقطه نظرات او را در نظر گرفته و با توجه به آن بهترین راهکار را ارائه می دهد. با انتخاب مشاور تحصیلی در پیروزی شما می توانید اطمینان حاصل کنید که شانس بیشتری در قبولی آزمون را دارید. اگر در انتخاب مشاوره خطایی داشته باشید، ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای شما اتفاق بیافتد و آینده تحصیلی و شغلی شما به خطر بیافتد. جهت دریافت مشاور تحصیلی در پیروزی می توانید با شماره های ثبت شده در آگهی تماس بگیرید.

بهترین مشاور تحصیلی در پیروزی


بهترین مشاور تحصیلی در پیروزی ، موفقیت و به دست آوردن رتبه عالی در کنکور یکی از آروزهای هر فردی است. بعضی از افراد بر این باورند که با داشتن منابع کنکور و سی دی های آموزشی قادر هستند در کنکور قبول شده و رشته مورد علاقه خود را قبول شوند. اما راهنمایی و کمک گرفتن از مشاوره های تحصیلی می تواند کمک شایانی در رسیدن به موفقیت داشته باشد. زیرا مشاور تحصیلی در پیروزی با بررسی و شناخت روحیه می تواند برنامه ریزی درست و دقیقی را به هر فرد ارائه دهد. بهترین مشاور تحصیلی در پیروزی علاوه بر اینکه به ارائه خدمات ذکر شده می پردازد، روش های درست مطالعه و ترک عادت های نادرست درس خواندن و همینطور راهکارهای کاربردی برای کاهش اضطراب را به دانش آموزان می آموزد. در مشاوره هایی که در جلسات ارائه می شود، مشاوره دهنده می تواند دلایل افت تحصیلی دانش آموز را شناخته و با توجه به شناخت نقاط ضعف، به ارائه راهکارهای مناسب و دقیق بپردازد. برای دریافت مشاوره های تحصیلی می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی در پیروزی


مشاوره تحصیلی در پیروزی ، از مواردی که باعث پایین آمدن کیفیت درس خواندن دانش آموزان می شود، مقدار استرس و اضطرابی است که افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. این موارد باعث می شود تا پشتکار و انگیزه افراد کاهش پیدا کرده و به نوعی از درس خواندن دل زده شوند. یکی از عواملی که مشاوره تحصیلی در پیروزی آن را مورد توجه قرار می دهد، میزان انگیزه و علاقه دانش آموز می باشد. اولین مرحله سبب شناسی است که به وسیله آزمون های رغبت سنج و همینطور آزمون های هوش، استعداد و توانایی های دانش آموز را مورد بررسی قرار می دهد. به این ترتیب دانش آموز با کمک مشاوره تحصیلی به اهداف برنامه ریزی شده نزدیک شده و می تواند به بازدهی بالایی برسد. از خدمات دیگری که مشاوره تحصیلی در پیروزی به آن می پردازد، اعتماد به نفس، کنترل استرس و اضطراب و نحوه صحیح درس خواندن است.

بهترین مشاوره تحصیلی در پیروزی


بهترین مشاوره تحصیلی در پیروزی ، احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده است که برای درس خواندن برنامه ریزی کرده اید اما نتوانستید به آن عمل کنید و با آن برنامه ریزی به جلو بروید. با توجه به نتایجی که از میان تعداد زیادی از دانش آموزان و یا متقاضیان کنکوری دریافت شده است، عدم داشتن برنامه ریزی صحیح می تواند موجب بی انگیزه شدن فرد شده و با افت تحصیلی روبرو گردد. بهترین مشاوره تحصیلی در پیروزی می تواند در زمینه های مختلفی مانند پشتیبانی درسی، راهنمایی درسی، طریقه درسته مطالعه، کنترل سطح استرس، ارزیابی دلایل افت تحصیلی خدمات ارائه دهد. مشاوره خصوصی در ائمه اطهار تمامی پارامترهایی مانند تمرکز، سرعت مطالعه، زمان مطالعه، میزان تکالیف مدرسه و موارد دیگری را در نظر گرفته و بر اساس آن به دانش آموز برنامه ارائه می دهد. یک مشاوره تحصیلی متخصص باید در ابتدا یک روانشناس مجرب باشد تا بتواند روحیات فرد را شناخته و با توجه به شناخت استعدادها و توانایی های او، به برنامه ریزی بپردازد. در صورتی که به بهترین مشاوره تحصیلی در پیروزی نیاز دارید می توانید با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی خصوصی در پیروزی


مشاوره تحصیلی خصوصی در پیروزی ، اگر شما هم جزء آن دسته از دانش آموزان و متقاضیانی هستید که قصد شرکت در کنکور را دارید و دوست دارید که به رتبه بالایی برسید، به یک مشاوره تحصیلی خصوصی در پیروزی نیاز خواهید داشت. مشاوره تحصیلی خصوصی در ائمه اطهار عوامل زیادی را برای برنامه ریزی در نظر می گیرد و با توجه به آن ها یک برنامه ریزی دقیق را که فقط مختص آن فرد و بر اساس زمان مطالعه او باشد در نظر می گیرد. و به این صورت نمی باشد که برای همه افراد یک برنامه یک شکل تهیه کند. یک مشاوره تحصیلی باید دارای خصوصیاتی داشته باشد که به آنها می پردازیم.
مشاوره تحصیلی باید بر تمامی روش های تقویت حافظه تسلط کامل داشته باشد.
باعث افزایش انگیزه در فرد بشود.
استعدادها و توانایی های فرد را شناخته و با توجه به آن راه های موفقیت را به وی نشان دهد.
از وظایف مشاوره تحصیلی خصوصی در ائمه اطهار این است که برنامه ریزی درسی فرد را پیگیری و آن را پشتیبانی کند.
این موارد در موفقیت فرد تاثیرات فراوانی دارد. برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی خصوصی در ائمه اطهار می توانید با شماره های داخل آگهی تماس بگیرید.

مشاور تحصیلی خصوصی در پیروزی


مشاور تحصیلی خصوصی در پیروزی ، مشاوره هایی که در خصوص تحصیل هستند باید دو طرفه باشد. یعنی مشاور و دانش آموز هر دو در مقابل هم وظایفی دارند که باید برای پیشبرد بهتر و موفقیت محصل عمل کنند. مواردی که مشاور تحصیلی خصوصی در پیروزی باید رعایت کند، اصول اخلاقی و حرفه ای است و مواردی که مراجعه کننده یا محصل باید به رعایت آنها بپردازد این است که تمامی مواردی که به موضوع مشاوره مربوط می باشد به طور کامل با مشاور در میان بگذارد به این دلیل که مشاور شناخت بهتر و کامل تری نسبت به فرد پیدا کرده و طبق آن می تواند راهنمایی های کاملی را به فرد ارائه دهد. اگر به مشاور تحصیلی خصوصی در پیروزی نیاز دارید، می توانید با شماره هایی که در آگهی ثبت شده است تماس بگیرید.

ویژگی های متمایز و امکانات خاص موسسه علمی آموزشی سافو:
 ارائه برنامه درسی آموزشی به صورت هفتگی و مطابق با نیازها و ویژگی های روانشناسی شخص ،  ارائه مشاوره های اصولی و کاربردی در زمینه  مطالعه های اثر بخش ، انتقال مطالب از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت ، آموزش شیوه های آموزش سریع  ، افزایش رغبت و انگیزه  ، یادگیری تاکتیک های تست زنی ، آموزش شیوه های خلاصه نویسی ، افزایش تمرکز بر منابع مطالعاتی جهت ایجاد و افزایش تایم مفید مطالعاتی ،شناخت نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت ، امکان انجام مشاوره شبانه روزی برای مرتفع کردن هر چه سریع تر مشکل آموزشی و انگیزشی ، اعزام اساتید مطرح و رتبه های برتر کنکور سال های گذشته جهت رفع اشکال و یادگیری کاملتر مطالب ،
دریافت کمترین هزینه ورودی نسبت به سایر موسسات و ارائه ی حداکثری امکانات جهت تحقق اهداف آموزشی ، عدم دریافت هزینه مجدد در صورت تمایل برای تمدید برنامه در سالهای متمادی ، امکان انجام مشاوره به صورت حضوری و مجازی در تمام نقاط کشور

مشاورین این موسسه:
سرکار خانم زهرا شیرکوند ، سرکار خانم رایان مطوف ، مهندس رحمان احمدی ، سرکار خانم نسترن فروتن ، سرکار خانم مریم کریمی ، جناب آقای رضا محمدپور ، سرکار خانم‌ ملیکا بازقندی ، دکتر سعید رضایی ، مهندس مهدی ترحمی ، مهندس حسین حاجی امنا ، مهندس محمد قرائی ، سرکار خانم زینب فرهادی ،سرکار خانم شعله بهزادپور

فعالیت این موسسه در تهرانپارس ، ورامین ، پیروزی و سایر نقاط کشور...

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت