Skip to main content

لیزر در تهرانپارس

لیزر در تهرانپارس، طرفداران زیادی دارد. استفاده از لیزر چند سالی است که به یکی از محبوب ترین روش های حذف موی زائد تبدیل شده است. هر چند شایعات و حرف های مختلفی در مورد این روش وجود دارند. اما با این حال، زنان و مردان زیادی تمایل دارند تا برای خلاصی از شر موهای زائد خود از لیزر استفاده کنند. در این آگهی اطلاعاتی در مورد لیزر در تهرانپارس به شما ارائه می دهیم. پس با ما همراه باشید.لیزر در تهرانپارس


لیزر در تهرانپارس ، موهای زائد یکی از خسته کننده ترین مشکلاتی هستند که هر فرد در طول شبانه روز با آن مواجه می شود. اگر شما هم جزء افرادی هستید که از شیو کردن روزانه و یا درد غیرقابل تحمل اپلیدی و اپیلاسیون خسته شده اند، می توانید از خدمات لیزر در تهرانپارس استفاده نمایید. لیزر یک روش مطمئن برای رفع موهای زائد می باشد. دستگاه های موجود در این مرکز برای هر نوع پوستی مناسب هستند. همچنین شما می توانید خدمات لیزر را با کمترین هزینه دریافت کنید.
خدمات لیزر در تهرانپارس با کیفیت و قیمت مناسبی ارائه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه لیزر در تهرانپارس و دستگاه مناسب پوست خود با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید.


مرکز لیزر در تهرانپارس


مرکز لیزر در تهرانپارس خدمات متنوعی را به مراجعین عزیز ارائه می دهد. اگر شما هم در فکر استفاده از خدمات لیزر هستید، ممکن است در روند تحقیق کردن، به نام دستگاه های مختلفی برخورد کنید که پراکندگی آن ها شما را گیج کنند. دستگاه های لیزر عملکرد تقریبا مشابهی دارند اما پیدا کردن دستگاهی که دقیقا مناسب پوست شما باشد، اطمینان شما را چند برابر می کند. در ادامه برای نمونه چند دستگاه را به طور مختصر بررسی می کنیم:

دستگاه لیزر موهای زائد  (Alexandrit)الکساندرایت: بهترین عملکرد این دستگاه مربوط به پوست های روشن و موهای تیره می شود. لیزر الکساندرایت پالس بلند قابلیت دسترسی به لایه ی میانی پوست را دارد. گرمای لیزر فولیکول های فعال را از بین می برد و به این ترتیب رشد موها متوقف می شود.
دستگاه لیزر ND_YAG : استفاده از این دستگاه یک راه بی خطر و با تاثیر بالا برای افرادی با پوست تیره می باشد. بنابراین تاثیر آن روی موی های روشن کم تر است. عیب بزرگ این دستگاه درد و ورم حین لیزر می باشد.

دستگاه لیزر دایود: این دستگاه سازگاری بالایی با نوع پوست ایرانی ها دارد و قابل تنظیم برای انواع پوست های تیره و روشن می باشد. البته طول موج این دستگاه از الکساندرایت کمتر است.

دستگاه IPL : این دستگاه یکی از بی خطرترین و مناسب ترین انواع دستگاه های لیزر است. البته استفاده از آن به دانش و مهارت خیلی بالایی احتیاج دارد.

زمانی که به مرکز لیزر در تهرانپارس مراجعه می کنید، پزشک با توجه به نوع و رنگ پوست و مو، ضخامت و حجم موها، منطقه موردنظر و ... دستگاه مناسب را انتخاب می کند. برای بهره مندی از خدمات مرکز لیزر در تهرانپارس با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید. 


کلینیک لیزر در تهرانپارس 


کلینیک لیزر در تهرانپارس ، آیا قصد لیزر کردن دارید و با تحقیقات بسیار خود را آماده کرده اید ولی از کرونا واهمه دارید؟ دیگر لازم نیست نگران باشید کلینیک لیزر در تهرانپارس از ابتدای شیوع ویروس کرونا تمامی پروتکل های بهداشتی را به طور کامل رعایت می کند. در کلینیک لیزر تهرانپارس مراجعه کنندگان بعد از ورود به کلینیک، تب سنجی می شوند و برای هر فرد از دستکش و سری مخصوص استفاده می شود. تمامی دستگاه ها به خوبی ضد عفونی می شوند و سالن دارای دستگاه تهویه هوا است.
لیزر باید توسط شخص متخصص پوست و مو انجام شود در این مرکز متصدی لیزر علاوه بر تخصص پوست و مو، مدرک کار با دستگاه لیزر را نیز دارد. این مدرک زیر نظر متخصصان خبره در کلاس های آموزشی اعطا می شود. همچنین این مرکز از متصدی با تجربه برای زن و مرد به طور مجزا استفاده می کند. برای اطلاع از تمامی نکات لیزر و خدمات مختلف با شماره های کلینیک لیزر در تهرانپارس تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد در تهرانپارس


لیزر موهای زائد در تهرانپارس ، با کیفیت و قیمت مناسبی انجام می شود. بهتر است افرادی که برای لیزر به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند، به نکات زیر توجه کنند:

_قبل از لیزر به طور کامل شیو کنید.

_ تا دو هفته قبل از لیزر اپلاسیون و  اپلیدی استفاده نکنید.


_بعد از لیزر سعی کنید محل های لیزر شده را با لباس بپوشانید. 

_قسمت هایی که امکان پوشاندن ندارند با استفاده از کرم ضد آفتاب کاور کنید.

_بهتر است بعد از لیزر از سولاریوم استفاده نکنید. 

_افراد باردار و کسانی که مشکلات هورمونی دارند قبل از لیزر حتما با پزشک خود مشورت کند.

برای استفاده از خدمات لیزر موهای زائد در تهرانپارس با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید. لیزر بدن در تهرانپارس


لیزر بدن در تهرانپارس، مو به وسیله ی فولیکول ها رشد می کند. نور لیزر هر چیز تیره رنگی را می سوزاند. با از بین رفتن موهای تیره رنگ، فولیکل های آنها نیز آسیب می بینند و نابود می شوند. به این ترتیب هیچ مویی رشد نمی کند.
لیزر بدن در تهرانپارس در چندین جلسه انجام می شود. دلیل مراجعه در چند جلسه این است که در هر بازه ی زمانی بخشی از فولیکول ها استراحت می کنند و بقیه فعال هستند و موی بدن به وسیله ی آن ها رشد می کند. نور لیزر روی مو های در حال استراحت اثر ندارد. بنابراین در هر مرحله از لیزر، فقط فولیکول های بیدار از بین می روند. این روند تا از بین رفتن تمامی فولیکول ها ادامه دارد. برای دانستن تعداد جلسات مناسب با سن و نوع پوست خودتان با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید. این شماره های متعلق به لیزر بدن در تهرانپارس می باشند.


بهترین کلینیک لیزر در تهرانپارس


بهترین کلینیک لیزر در تهرانپارس، همه ی افراد اعم از مرد و زن و نوجوان و پیر و جوان می توانند از خدمات لیزر بدن در تهرانپارس استفاده کنند. هیچ محدودیتی در استفاده از این روش وجود ندارد. اما نیاز است هر نوع پوست در هر سنی با توجه به ویژگی های خودش لیزر شود. متخصصان کلینیک لیزر در تهرانپارس برای لیزر انواع مختلف پوست آموزش دیده اند.
بهترین کلینیک لیزر در تهرانپارس خدمات متنوعی را به مراجعین عزیز ارائه می دهد. افراد برای رفع موهای زائد نواحی صورت، زیر بغل، کمر، دست ها، پاها و ... می توانند به این مرکز مراجعه کنند. برای استفاده از خدمات متخصصان بهترین کلینیک لیزر در تهرانپارس با شماره های موجود در آگهی تماس بگیرید. مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ می دهند و شما را برای یک تجربه ی لذت بخش و رهایی همیشگی از موهای زائد راهنمایی می کنند.

 

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت