Skip to main content

دوربین مداربسته در ولیعصر

امروزه برای حفظ امنیت، در بسیاری از اماکن دوربین های مداربسته نصب می شود. در شرکت ها، ادارات، مدارس و... از دوربین های مداربسته برای کنترل مجموعه استفاده می کنند. علاوه بر این اماکن، در بسیاری از کوچه ها و خانه ها برای جلوگيری از سرقت ها از این دوربین ها استفاده شده است.

دوربین مداربسته در ولیعصر:

دوربین مداربسته در ولیعصر، واژه دوربین مداربسته کلمه ای انگلیسی است که‌ معنای آن جعبه جادویی مداربسته است. دوربین مداربسته به دوربین هایی گفته می شود که در یک مکان ثابت اند و تصاویر و فیلم های آن محل را ضبط میکنند. این دوربین ها معمولا برای حفظ امنیت و نظارت به کار می روند. کاربرد دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی خلاصه نمی شود و کاربرد های: پلیسی، نظامی، فضایی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدئویی، تصویر برداری نا محسوس و...دارند. نصب دوربین های مداربسته در کاهش ارتکاب جرم بسیار موثر بوده است. طبق تحقیقات در شهرهای بزرگ کشور هایی مثل آمریکا و انگلستان، جرم های صورت گرفته در پارکینگ ها ۵۱ درصد، در فرودگاه ها ۲۳ درصد و در سایر مکان های عمومی ۷ درصد کاهش پیدا کرده است. شما هم برای کاهش احتمال سرقت و امنیت بیشتر می توانید از نصب دوربین مداربسته در ولیعصر دوربین مداربسته خریداری کنید. نصب دوربین مداربسته در ولیعصر یکی از فروشگاه های معتبر دوربین مداربسته است.

پکیج دوربین مداربسته در ولیعصر:

پکیج دوربین مداربسته در ولیصر، اولین دوربین مداربسته در سال۱۹۴۲ میلادی توسط شرکت زیمنس آلمان تولید شد، این دوربین را یک مهندس آلمانی به نام والتر بروچ نصب کرد. نخستین رونمایی از دوربین مداربسته در آمریکا و در سال ۱۹۷۳ انجام شد. این دوربین در میدان تایمز نیویورک به منظور کاهش جرائم نصب شد اما تاثیری نداشت، تا اینکه در سال ۱۹۸۰ تعداد زیادی از دوربین های مداربسته در اماکن عمومی نصب شدند و اینبار بسیار تاثیر گذار بودند و جرائم را تا حد زیادی کاهش دادند. بعد از این ماجرا ها بسیاری از مشاغل که در معرض سرقت بودند از این دوربین ها استفاده کردند. دوربین های ابتدایی تنها تصاویر افراد را ضبط می کردند و قابلیت فیلم برداری نداشتند، و فقط حافظه برای ذخیره ی چند تصویر داشتند. اما امروزه دوربین های مداربسته پیشرفت چشمگیری کرده اند و حافظه های بسیار بالایی دارند. انواع دوربین های مداربسته در پکیج دوربین مداربسته موجود است. برای اطلاع از قیمت، به پکیج دوربین مداربسته مراجعه کنید.

نصب دوربین مداربسته در ولیعصر:

نصب دوربین مداربسته در ولیعصر، دوربین های مداربسته تنوع بسیار بالایی دارند که برای اماکن مختلف با کاربرد های مختلف مناسب اند.

انواع دوربین مداربسته:

از نظر سیگنال:

۱. دوربین های آنالوگ از اولین دوربین های تولید شده هستند. این دوربین ها برای دریافت یا ارسال تصاویر و صدا به امواج آنالوگ احتیاج دارند. مزایای دوربین های آنالوگ: قیمت پایین، تنوع گسترده و نصب آسان است. معایب دوربین های آنالوگ: کیفیت پایین، امکان نویز پذیری، هزینه بالا برای سیم کشی و ارتباط بیسیم با کیفیت پایین می باشد.

۲. دوربین های آی پی، نسل جدید دوربین های مداربسته هستند، این دوربین ها همانطور که از اسمشان پیداست برای دریافت و ارسال داده ها از امواج دیجیتالی استفاده می کنند. مزایا: کیفیت بالا، استفاده بهینه‌ از کابل های ارتباطی، ارتباط بیسیم با کیفیت، امکان ارسال همزمان تصویر وصدا. معایب: قیمت بالا و محدودیت پهنای باند.

۳. دوربین های دو منظوره همان دوربین های آنالوگ هستند که پرت خروجی در آنها تعبیه شده است. استفاده از این دوربین ها  برای مواقعی که سیستم مداربسته آنالوگ است توصیه می شود.

از نظر شکل ظاهری و کاربرد:

۱. دوربین های دام شبیه به گنبد هستند و از آنها به عنوان دوربین های سقفی استفاده می شود. این دوربین ها در شکل های متفاوتی در بازار موجود هستند.

۲. دوربین های صنعتی معمولا در کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 ۳. دوربین های مینیاتوری دوربین هایی هستند که سایز کوچکی دارند و از آنها به عنوان دوربین های مخفی استفاده می شود.

 دوربین های مادون قرمز و دوربین های اسپید دام از انواع دیگری از دوربین ها هستند.

دوربین های مداربسته از نظر قاب نیز با هم متفاوت اند. پوشش این دوربین ها به سه دسته: ۱. دوربین های ضدآب قاب بزرگ ۲. دوربین های مخفی ۳. دوربین های قاب فانتزی تقسیم می شوند که هر کدام در مکان های مختلفی کاربرد دارند.

برای خریداری و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دوربین های مداربسته با شماره های موجود در آگهی که متعلق به نصب دوربین مداربسته در ولیعصر است تماس بگیرید.

فروش دوربین مداربسته در ولیعصر:

فروش دوربین مداربسته در ولیعصر، همانطور که گفته شد دوربین های مداربسته انواع مختلفی دارند، لنز های این دوربین ها هم با یکدیگر متفاوت اند. یکی از دغدغه ها برای نصب دوربین مداربسته انتخاب لنز مناسب است. انتخاب لنز در دوربین های صنعتی بسیار مهم است. لنز دوربین ها با توجه به‌ فوکوس روی بخش خاصی از محیط مهم هستند. لنزها در اندازه های مختلفی تولید و در بازار عرضه می شوند، بیشترین استفاده از لنزهایی با سایز ۴.۳، ۶، ۸، ۱۲ و یا ۱۶ میلی متری است. اگر واضح بودن تصاویر برایتان مهم است باید از لنز هایی با زوم بالا استفاده کنید. برای مشاوره و انتخاب درست لنز مناسب، می توانید به فروش دوربین مداربسته در ولیعصر مراجعه کنید. فروش دوربین مداربسته در ولیعصر انواع مختلف دوربین ها را برای فروش موجود دارد.

فروش دوربین دید در شب رنگی در تهران:

فروش دوربین دید در شب رنگی در تهران، دوربین های دید در شب به تجهیزاتی گفته می شود که امکان دیدن در تاریکی را ایجاد می‌کنند. با این دوربین ها می توان افراد را در فاصله ی ۲۰۰ متری مشاهده کرد. این دوربین ها با توجه به‌ فناوری خود به دو طریق کار می کنند: ۱. بهسازی تصویر ۲. تصویر سازی گرمایی

دوربین های نوع اول با تقویت نورهای اندک موجود در محیط که از جسم خارج می شوند اجسام را واضح نشان می دهند.

دوربین های نوع دوم با جمع آوری بخش زیادی از نورهای فروسرخ اجسام  گرم را با رنگ قرمز و اجسام سرد را با رنگ آبی نمایش می دهند. اگر قصد خرید دوربین های دید در شب را دارید میتوانید به دوربین دید در شب رنگی در تهران مراجعه کنید.

فروش دوربین پلاک خوان در تهران:

فروش دوربین پلاک خوان در تهران، دوربین های پلاک خوان معمولا برای کنترل و تردد جاده ای، کنترل ورود و خروج در مراکز دولتی، پادگان ها و... استفاده می شود. این دستگاه ها با سیستم پیشرفته  نقاط  ورود و خروج خودروها را کنترل و تصاویر آنها را ضبط می کنند. دوربین های پلاک خوان با الگوریتم پیشرفته و دقت بالا شماره پلاک خودروها را ثبت می کنند. دوربین های پلاک خوان به دو صورت کلی استفاده می شوند:

حالت اول: نوع اول دوربین های مداربسته پلاک خوان است، که مخصوص پلیس های راهنمایی و رانندگی می باشد. این دوربین ها روی سه پایه نصب می شوند و در جاده، خیابان یا در خودروی پلیس قرار می گیرند. این دوربین ها برای تصویر برداری از خودروهایی با سرعت بالا، زمان بسیار کمی احتیاج دارند.

حالت دوم: نوع دوم دوربین های مداربسته پلاک خوان در پمپ بنزین ها، پارکینگ ها، مراکز مهم شهری و...مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع دوربین های پلاک خوان در دوربین پلاک خوان در تهران موجود است. برای اطلاع از قیمت دوربین های پلاک خوان با برندهای متفاوت به دوربین پلاک خوان در تهران مراجعه کنید.

دستگاه dvr در تهران:

دستگاه dvr در تهران، dvr دستگاه ضبط تصاویر است. نام این دستگاه digital video recording بوده که آن را خلاصه کرده اند و به آن dvr می گویند. این دستگاه ناظری برای دوربین های مداربسته آنالوگ است، دستگاه dvr قابلیت های فراوانی برای دوربین ها فراهم می کند. نمونه ای از این قابلیت ها: ضبط تصاویر با فرمت بالا، تصاویر با کیفیت بالا، قابلیت هشداری و... است.

دی وی آرها شامل انواع ورودی ها می شوند. دی وی آرهایی با 4، 8، 16، و32 ورودی تولید می شوند. برای مثال دی وی آرهایی با 8 ورودی را دی وی آر 8 کانال می نامند. این تعداد ورودی ها استاندارد هستند ولی در برخی از شرکت های چینی دی وی آرهایی با تعداد ورودی های مختلف تولید می شود.

Dvr ها به دودسته 1. دی وی آرهای استندلون، 2. کارت دی وی آر تقسیم می شوند.

دی وی آر استندلون سیستمی است که به طور مستقل از کامپیوتر فعالیت می کند. این دستگاه ها در اندازه های متفاوتی تولید می شوند، هر کس با توجه به نیاز خود می تواند سایز دلخواهی را انتخاب کند.

کارت دی وی آر یک کارت است، که به صورت داخلی یا خارجی روی کامپیوتر نصب می شود. این کارت رابطی بین دوربین مداربسته آنالوگ با سیستم کامپیوتر است. کارت دی وی آر باعث ذخیره اطلاعات در کامپیوتر می شود. شماره های موجود در آگهی متعلق به دستگاه dvr در تهران است.

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت