Skip to main content

اجاره آپارتمان مبله غرب

اجاره آپارتمان مبله غرب ، شما می توانید با صرف کم ترین هزینه صاحب یک دستگاه آپارتمان مبله در پونک شوید . اگر شهر تهران را برای اقامت چند روزه خود برگزیده اید می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید و جهت رزرو آپارتمان مبله اقدام کنید . 

اجاره روزانه خانه و آپارتمان مبله پونک :

اجاره روزانه خانه و آپارتمان مبله پونک ،  از جمله امکانات این دستگاه آپارتمان مبلمان ، تلوزیون و ... و سایر وسایل مورد نیاز برای شما در پونک فراهم شده است . با اجاره آپارتمان مبله در پونک سفری آرام را در کنار خانواده تان تجربه کنید . 

اجاره منزل مبله در پونک :

اجاره منزل مبله در پونک ، یکی از موارد اصولی که برای اجاره یک آپارتمان مبله باید مورد توجه قرار گیرد تجهیزات به کار برده شده در آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، تختخواب و سرویس بهداشتی و ... در اجاره آپارتمان مبله در پونک می باشد . اگر به دنبال آپارتمان مبله با شرایط و امکانات کافی هستید می توانید با اجاره منزل مبله در پونک تماس بگیرید و ما بهترین آپارتمان به همراه امکانات و وسایل مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهیم . قوانین خاصی جهت وجود تجهیزات آپارتمان های مبله در پونک وجود ندارد اما یک واحد آپارتمانی باید حداقل امکانات مورد نیاز را داشته باشد . با اطمینان خاطر با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید و جهت اطلاع از شرایط و ضوابط آپارتمان مبله خود را در پونک سفارش دهید . 

اجاره روزانه سوئیت در پونک : 

اجاره روزانه سوئیت در پونک ، از مواردی که برای یک آپارتمان مبله مورد نیاز است ، برای اتاق نشیمن مبلمانی باید در نظر گرفته شود و یکی از مواردی که باید رعایت شود داشتن تلوزیون ، وسایل مورد نیاز آشپزخانه ، سرویس خواب ، استفاده از سرویس سرمایشی در فصل گرم سال و استفاده از سیستم گرمایشی در فصل سرد سال می باشد .  

اجاره خانه مبله در پونک : 

اجاره خانه مبله در پونک ، مجموعه ما با استفاده از مشاورین مجرب و کارآزموده آماده ارائه خدمت به میهمانان در پونک می باشد . مجموعه ما با استفاده از کادری مجرب آماده ارائه خدمات برتر به مشتریان خود در پونک می باشد از جمله مدارک لازم جهت رزرو آپارتمان خود همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر می باشد . شما می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما متناسب با بودجه شما و امکاناتی که انتظار دارید در اختیارتان قرار گیرد راهنمایی کنند .

اجاره آپارتمان مبله در پونک : 

اجاره آپارتمان مبله در پونک ، آپارتمان های مبله به دو گروه لوکس و معمولی طبقه بندی می شوند ، اگر به دنبال اجاره آپارتمان لوکس و مجهز در پونک هستید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید و ما امکانات رفاهی را در اختیار شما قرار می دهیم . هزینه اجاره آپارتمان ها متفاوت است این هزینه ها مربوط به تعداد افراد و امکانات رفاهی آپارتمان اجاره ای تعیین می شود در صورت تماس با مشاورین ما آپارتمان دلخواه خود را رزرو کنید و از امکانات رفاهی ما در پونک بهره مند شوید . 

اجاره یک روزه آپارتمان مبله در پونک :

اجاره یک روزه آپارتمان مبله در پونک ، یکی از قطب های گردشگری ایران تهران می باشد که توریست های زیادی را به علت وجود موزه ها و پارک ها و مکان های تاریخی به خود جذب می کند هتل های زیادی جهت رفاه مسافران در تهران وجود دارد اما برخی از افراد طالب این هستند که مدت اقامت خود را در منازل شخصی سپری کنند . متناسب با هزینه ای که برای رزرو آپارتمان خود در نظر گرفته اید آپارتمان دلخواه شما را در پونک رزرو می کنیم همراه با امکانات رفاهی که مد نظر شما باشد .

اجاره آپارتمان مبله شامل موارد زیر نمی شود : 

اجاره آپارتمان مبله شامل موارد زیر نمی شود ، در بسیاری از واحد های مبله یکسری وسایل اضافی به کاربرده نمی شود آن هم به این دلیل که این وسایل کارایی لازم را نداشته و برخی از افراد ممکن است اصلا از وسایل آشپزخانه حرفه ای استفاده نکنند از این گونه وسایل می توان به میکسر ، مخلوط کن ، نان ساز و ... وسایلی از این قبیل اشاره کرد . 

شرایط و ضوابطی که جهت اجاره آپارتمان در پونک باید رعایت شود :

در صورتی که آپارتمان خود را رزرو کرده باشید واحد اقامتی برای مسافر خالی نگه داشته شده و هیچگونه وجهی مسترد نمی شود .

مدارک شناسایی جهت مراجعه حضوری الزامی می باشد . 

در صورتی شرایط استفاده از واحد اقامتی را  دارید که محرمیت مطابق با قانون اسلامی باشد و مدارک لازم جهت اثبات الزامی است .

در صورتی که آماده تخلیه و تحویل واحد می باشد باید از قبل هماهنگی لازم انجام شود .

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

تهران
نشانی

موقعیت