Skip to main content

آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح

آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح ، به چه مکانی آموزشگاه زبان انگلیسی می‌گویند ؟ به محلی که افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی به آنجا مراجعه می‌کنند ، آموزشگاه زبان انگلیسی می‌گویند. این افراد بعد از شرکت در دوره‌ها و کسب نمره قبولی ، مدرک خود را از آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح دریافت می‌کنند. 
CEFR بیانگر میزان تسلط زبان‌آموز است. این سطوح به سه دسته پایه ، متوسط و پیشرفته تقسیم می‌شود. اگر علاقه‌مند به یادگیری اصولی زبان انگلیسی هستید ، می‌توانید به آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح مراجعه نمایید. اساتید این آموزشگاه از شما آزمون تعیین سطح می‌گیرند و سپس با توجه به نمره و سطحتتان شما را در کلاس‌های مربوطه تقسیم می‌کنند.


مهم نیست هدفتان از آموزش زبان انگلیسی به دلیل سفر ، کار ، تحصیل یا موارد دیگر باشد ، مهم این است که آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح شما را در مسیر موفقیت یاری خواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با این آموزشگاه تا انتهای این آگهی با ما همراه باشید.

۰۹۹۰۷۲۱۰۱۹۳
۰۹۱۲۸۵۷۸۵۷۱
۰۲۶۳۲۴۰۰۱۹۹
۰۲۶۲۴۰۰۹۷۵

برای ثبت نام در آموزشگاه زبان انگلیسی جهانشهر روی لینک کلیک نمایید.

آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح

در آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح ، کلاس‌های زبان برای تمام رده‌های سنی برگزار خواهد شد. کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان می‌توانند با شرکت در کلاس‌های این آموزشگاه به مهارت‌های خود در زبان انگلیسی بیفزایند. 
برخی از زبان‌آموزان علاقه‌مند به کلاس‌های حضوری و برخی دیگر با شرکت در کلاس‌های نیمه خصوصی و خصوصی موافق هستند. لازم به ذکر است کلاس‌های آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح هم به صورت گروهی و هم خصوصی برگزار خواهد شد.
کلاس‌های عمومی به معنای این است که تمام زبان‌آموزان باید در یک روز و بازه زمانی مشخص در کلاس‌ها شرکت کنند. اساتید کلاس‌های عمومی آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح باید حواسشان به تمام زبان‌آموزان باشد. اما در کلاس‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی شما می‌توانید متناسب با شرایطتتان زمان کلاس‌ها را انتخاب کنید.
اساتید کلاس‌های خصوصی آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح تمام تمرکزشان روی تعداد محدودی از زبان‌آموزان است. این کلاس‌ها به افراد خجالتی و عصبی هستند ، توصیه می‌شود. مباحث این کلاس‌ها متناسب با نیازهای این افراد برنامه‌ریزی خواهد شد. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد شرایط و زمان برگزاری کلاس‌ها در آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح با شماره‌های داخل آگهی تماس بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی مصباح

آموزش زبان انگلیسی مصباح از فواید بسیار زیادی برای زبان‌آموزان برخوردار است. مهم نیست در چه سنی و چه سطحی از زبان انگلیسی هستید. مهم این است که تصمیم به یادگیری زبان بگیرید. این امر به افزایش اعتماد به نفس و بهبود سطح کیفی زندگی شما کمک شایانی خواهد کرد.
از فواید دیگر آموزش زبان انگلیسی مصباح می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
•    گسترش ارتباطات و آشنایی با فرهنگ سایر کشورها
•    بهبود عملکرد حافظه 
•    افزایش کشش مغزی
•    قرار گرفتن موقعیت‌های بهتر تحصیلی و شغلی برای شما
آموزش زبان انگلیسی مصباح با استفاده از متودها و روش‌های جدید صورت می‌گیرد. شرکت در کلاس‌های این آموزشگاه سبب بهبود 4 مهارت اصلی زبان یعنی خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن خواهد شد.
اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زمان مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی را ندارید ، اصلا نگران نباشید زیرا شما با شرکت در دوره‌های فشرده یا آنلاین آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح می‌توانید مهارت‌های زبانتان را افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های داخل آگهی تماس بگیرید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در مصباح

هدف اصلی آموزش مکالمه زبان انگلیسی در مصباح ، صحبت کردن زبان‌آموز است. یعنی او را در شرایط صبحت به زبان انگلیسی قرار می‌دهند. همزمان اساتید این مجموعه به بررسی مسائل روانی (fluency) و صحت مکالمات  (accuracy)زبان‌آموزان می‌پردازند.
زمانی که زبان‌آموزان مشغول به صحبت کردن هستند ، اساتید اشتباهات آنها را یادداشت و در یک زمان مناسب به آنها تذکر خواهند داد. این کار باید به گونه‌ای انجام شود که سبب کاهش اعتماد به نفس زبان‌آموز نشود. 
اساتید آموزشگاه زبان انگلیسی در مصباح به افرادی که در سطح پایین هستند توصیه می‌کنند روی روان صحبت کردنشان تمرکز کنند. اما برای افرادی که در سطوح بالاتر هستند ، صحت و درستی مکالمه از اهمیت بیشتری برخوردار است.
آموزش مکالمه زبان انگلیسی در مصباح به دو روش مکالمات روزمره و آکادمیک انجام می‌شود. در نوع اول در مورد موضوعات روزمره صحبت خواهد شد. در مورد دوم ، ایده‌ای از طرف زبان‌آموزان بیان می‌شود و سپس در مورد آن بحث خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش مکالمه زبان انگلیسی در مصباح با شماره‌های داخل آگهی تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مصباح

در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مصباح خدمات متنوعی به زبان‌آموزان ارائه خواهد شد. کلاس‌ها در این آموزشگاه به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. روش تدریس در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مصباح به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی یا گروهی است.
لازم به ذکر است در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مصباح دوره‌های آمادگی IELTS و TOEFL نیز برگزار می‌شود. شرکت در این دوره‌ها سبب ارتقا سطح پایه زبانی زبان‌آموزان برای شرکت در دوره‌های ذکر شده خواهد شد. 
اساتید بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مصباح تمام نکات لازم برای موفقیت در آزمون‌های ایلتس و تافل را به زبان‌آموزان آموزش می‌دهند. همچنین در این آموزشگاه دوره مخصوص مشاغلین نیز برگزار می‌شود. این دوره‌ها به صورت تعاملی خواهد بود تا سبب ایجاد انگیزه و افزایش اعتماد به نفس در زبان‌آموزان خواهد شد. برای ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مصباح با شماره‌های داخل آگهی تماس بگیرید.

آموزشگاه زبان انگلیسی خوب در مصباح

آموزشگاه زبان انگلیسی خوب در مصباح شرایطی را فراهم کرده است تا افراد مراجعه‌کننده لحظاتی شاد همراه با یادگیری را در کنار اساتید و سایر زبان‌آموزان تجربه کنند. این امر به یادگیری هرچه بهتر و سریع‌تر آنها کمک شایانی خواهد کرد.
آموزشگاه زبان انگلیسی خوب در مصباح شامل زمان‌بندی مختلفی است. همین موضوع سبب می‌شود افراد شاغل بتوانند زمان حضور در کلاس‌ها را با شیفت‌های کاری خود تنظیم نمایند. همچنین توصیه می‌شود زبان‌آموز زمان کلاسش را با توجه به اوج یادگیری خودش انتخاب نماید. 
موقعیت مکانی مناسب یکی دیگر از ویژگی‌های آموزشگاه زبان انگلیسی خوب در مصباح محسوب می‌شود. این امر از هدر رفتن زمان و انرژی زبان‌آموزان به منظور شرکت در کلاس‌های آموزشی جلوگیری خواهد کرد. میزان رضایت زبان‌آموزان از آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح در حد بسیار بالایی است. چنین آموزشگاهی زمینه موفقیت زبان‌آموزان را فراهم خواهد کرد.
یکی دیگر از ویژگی‌های بارز آموزشگاه زبان انگلیسی در مصباح حضور اساتید مجرب به همراه مدارک معتبر است. تجربه و دانش این اساتید مسیر یادگیری زبان‌آموزان را هموارتر خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح با شماره‌های داخل آگهی تماس بگیرید.

برای ثبت نام در آموزشگاه زبان انگلیسی هفت تیر روی لینک کلیک نمایید.

شهریه آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح

شهریه آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع دوره ، برگزاری دوره به صورت حضوری یا آنلاین ، گروهی یا خصوصی بودن دوره ، مدت زمان دوره و ... از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار روی شهریه آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح به حساب می‌آید. 
روش تدریس آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح
آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح از روش‌ها و متودهای جدیدی برای آموزش به زبان‌آموزان استفاده می‌کند. در گذشته از روش‌های GTM (مبتنی بر ساختارهای گرامری و فرمول‌وار) ، روش مستقیم ( تفهیم لغات از طریق تصاویر و زبان بدن) ، روش شنیداری ( ترکیبی از دو روش قبل) برای آموزش زبان به زبان‌آموزان استفاده می‌کردند.
اما امروزه این روش‌های منسوخ و از رده خارج به حساب می‌آیند. آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح با توجه به متودها و روش‌های روز دنیا به زبان‌آموزان تدریس خواهد کرد. همین امر سبب یادگیری بهتر و مفهومی‌تر آنها می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد روش تدریس آموزشگاه زبان انگلیسی مصباح با شماره‌های داخل آگهی تماس بگیرید.

ارتباطات شعبه اصلی کرج 

مشاوره و تعیین سطح رایگان

آموزش تمامی زبان های خارجه

انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی، اسپانیایی، نروژی، ارمنی، چینی، عربی، ترکی استانبولی، کره ای، چینی، ژاپنی 

تقویتی زبان انگلیسی و عربی 

برای تمامی رده های سنی

 کودکان نوجوانان بزرگسالان 

دوره های گروهی خصوصی

 نیمه خصوصی 

دوره های حضوری و آنلاین 

دوره های عادی و فشرده 

دوره های ویژه ی شاغلین 

دوره های تربیت مدرس 

اعطای مدرک رسمی و قابل استعلام 

آموزش حرفه ای توسط اساتید مجرب و تحصیل کرده دانشگاهی

مشاوره و اعزام دانشجو به آلمان 

دوره های مکالمه 

دوره های ویژه ی سفر و مهاجرت 

 آمادگی دوره های آیلتس و تافل

دوره های مکالمه آزاد 

آموزش چهار مهارت زبانی مطابق با استانداردهای CEFR

برگزاری آزمونهای mock  و آزمون های کتبی و شفاهی برای  ارزیابی دقیق زبان آموز

گروه آموزشی ارتباطات از سال ۱۳۷۳ در زمینه آموزش زبان های خارجی در سطح کرج و تهران سابقه ی درخشانی از خود به جای گذاشته و همچنان در خدمت شما متقاضیان آموزش زبان های خارجی می‌باشد.

از طریق اپلیکیشن های مجازی نیز می‌توانید با ما در تماس باشید.

تلگرام.  ۰۹۹۰۷۲۱۰۱۹۳
واتس آپ 
ایتا 
روبیکا 

افزودن به علاقه مندی ها

منطقه

کرج
نشانی
کرج خیابان شهید بهشتی بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا روبه روی بانک پاسارگاد ساختمان پزشکان ۱۱۰/۳طبقه دوم واحد ۴ و طبقه سوم واحد ۹

موقعیت